Kariera w seks telefonie

Choć seks telefon nie jest współcześnie tak popularny jak kilkanaście lat temu, to wciąż cieszy się dużym wzięciem. A zatrudnienie w nim bywa dla wielu panienek poważnym przypływem banknotów. Co ciekawe, nie przystoi posiadać do niej rozległych kwalifikacji – tani sex telefon przyda się przyjemny głos i serdeczność w pogawędce na zmysłowe wątki.

Do zatrudnienia w seks telefonie najczęściej zgłaszają się kobiety młode, uczące się, które chcą dorobić do comiesięcznego budżetu. A można zarobić całkiem dużo, aż do kilku tysięcy złotych na miesiąc. Najważniejszym zadaniem kobiety pracującej w seks telefonie jest utrzymanie dzwoniącego jak najdłużej przy sobie. Im dłużej będzie rozmawiał, tym więcej przyjdzie mu zapłacić. Im skuteczniejsza sex rozmówczyni, tym lepsze zyski przynosi swojemu zatrudniającemu, a to ma wpływ także na jej zarobki.

Kobieta zarabiająca w sex telefonie powinna być uwodzicielska i pociągająca, ale też wrażliwa i uprzejma. Niesłychanie ważna jest też umiejętność dobrego wysłuchiwania dyskutanta i dopasowania się sposobem konwersacji do jego subiektywnych próśb. Jedni dzwoniący potrzebują delikatnej, lekko erotycznej rozmówki, inni chcą raczej nadzwyczaj ostre formy. Co ciekawe, wielu osobników sex telefonów wybiera sobie jedną damę, do której wielokrotnie dzwonią. Im więcej takich stałych klientów, tym większe zarobki dla pani otrzymującej seks telefon.

W zajęciu na sex telefonie podobnie istotna bywa samokontrola i opanowanie. Nieszczęśliwie, nadarzają się wielokrotnie dzwoniący niemili lub nawet nieokrzesani. Mogą oni na wiele sposobów uwłaczać czy wyzywać dziewczynę. A ona podczas pracy ma główne zadanie – nie może rozłączać się jako pierwsza. Powinna więc owocnie prowadzić rozmowę, aby dzwoniący z jednej strony nie rozłączył się, a z drugiej – kierował rozmowę w sposób bardziej kulturalny. Jak widać ta praca, pomimo że wydaje się prosta i bardzo dobrze płatna, w rzeczywistości nie jest dla każdej panienki. Osoby, które nie radzą sobie z wyzwiskami czy z brakiem kultury, bezapelacyjnie winnym poszukać lżejszej, bardziej nieskomplikowanej profesji.

Choć praca na seks telefonie to kwestia reprezentatywna i czasem przykra, w rzeczywistości trudne są raptem pierwsze kroki. Babeczki w ów sposób pracujące nie muszą obawiać się o własną anonimowość – jednostki utrzymujące seks telefonistki niesłychanie dbają o ich wypoczynek i zachowanie prywatności. Kobieta podczas pracy nie wyznaje żadnych niuansów ze swojego życia prywatnego. Gra rolę taką, jakiej od niej oczekuje dzwoniący. Im więcej ma zuchwałości i polotu podczas pogawędki, tym korzystniej dla niej i jej przyszłej wypłaty.